Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 28.01.2010 13:30:16 

CELEBRITY SMOKING   /   MONICA BELLUCCI SMOKING

české kuřačky - celebs

České celebrity-kuřačky / CZECH SMOKING CELEBS

České kuřačky jsou ve světě celebrit zvláštní kapitolou, které se na zahraničních SF fórech prakticky nevěnují, protože ve světě naše " hvězdy" většinou neznají. Výjimkou jsou v zahraničí žijící legendární modelky jako Eva Herzigová  nebo Paulina Pořízková, přece jen trošku známá je snad Simona Krainová. V Itálii samozřejmě Alena Šeredová, ale ta s největší pravděpodobností nekouří - neviděl jsem jí nikdy nikde s cigaretou (a chtěl bych...:)))       Velké množství českých ženských hvězd kouří, ale s cigaretou se na fotografiích objevují velmi málo. Bohužel.  Přesto věřím, že stávající uvedené kuřačky uvidíte časem na více co nejhezčích fotkách s cigaretou, a sbírka bude doplněna kuřačkami jako Lucie Borhyová, Ivana Christová, Mahulena Bočanová, Vilma Cibulková, Petra Faltýnová, Renata Langmannová, Iva Frühlingová a dalšími...

ALICE BENDOVÁ (nar.1973)

Alice Bendová (34), jedna z nejpopulárnějších současných hereckých celebrit (na snímcích ze seriálu Rodinná pouta) se nikdy netajila tím, že je kuřačkou. S cigaretou bývala často vídána ve společnosti, často kouřila i při svých filmových a televizních rolích. V současnosti těhotná herečka před svým těhotenstvím kouřila cca 10 až 20 cigaret denně. Ráda kouří hlavně ve společnosti, v soukromí méně.  

SIMONA KRAINOVÁ(nar.1972)

Modelka Simona Krainová (34) je vášnivou kuřačkou, která si umí kouření vychutnat. Je labužnice, cigaretová požitkářka a sama ví, že žena s cigaretou je sexy. Ráda s cigaretou pózuje i v rámci fotomodelingu (třeba pro Playboy). S cigaretou se nám představila už jako 19letá brunetka v Kamarádovi do deště II-Příběh z Brooklynu (1992), brzy poté poprvé v Playboyi (viz černobílé foto zde). V dalších letech se nikdy kouření nevzdala, neskrývala cigaretu před fotografy, existují stovky jejích kuřáckých fotek (snad zde budou přibývat). Simona dnes kouří asi 15 cigaret denně, dříve prý kouřila víc.   

Gábina Partyšová (nar.1978)

Zpěvačka a moderátorka Gábina Partyšová (29) je typická závislá kuřačka. Narozdíl od některých jiných své kouření neskrývá před fotogragy. Občas si libuje v lehce fetish stylu, cigaretě se nebrání ani v přirozených chvílích v soukromí. Kouří hodně, ve společnosti cigaretu takřka nedá z ruky...

KATEŘINA PRŮŠOVÁ (nar.1983)
Mezi vítězkami soutěže Miss ČR patří modelka Kateřina Průšová (24) k nejnáruživějším kuřačkám. Už v době vítězství v soutěži hodně kouřila, pramen uvádí, že Katka kouří okolo 30 cigaret denně.

MISS Czech Republic 2002

Agáta Hanychová (nar.1985)

Modelka Agáta Hanychová (21), dcera herečky Veroniky Žilkové podle údajů jistého bulvárního týdeníku kouří 35 cigaret denně. Což je skoro moc, a pravděpodobně takové množství nevytáhne každý den, pokud ano, pak je jasná adeptka na titul největší české kuřačky mezi celebritami.  Ovšem je pravda, že ve společnosti je skutečně bez cigarety takřka neuvidíte. :))) Zaslouží pochvalu za to, že se snaží dokázat (dnes často odsuzovanou) pravdu, že ženě cigareta sluší a je z ní sexy.  Tuším že se od Agáty s cigaretou ještě dočkáme mnoha příjemných zážitků!!!!!!!!

vicemiss Czech Republic 2005

DANA MORÁVKOVÁ (nar.1971)

VHO IS DANA:  smoking video: http://www.youtube.com/watch?v=v0JHG8vCPHU

Herečka Dana Morávková (36) je vášnivá kuřačka, která nemíní s kouřením přestat. Je silná kuřačka od mládí, i když dříve se ve svém pricezničkovském období s cigaretou skrývala. Dnes hraje ženu vamp, ke které cigareta neodmyslitelně patří, v známém českém nekonečném seriálu, a s cigaretou je často vidět i v civilu, ve společnosti, ale i třeba na ulici (sám jsem jí potkal s cigaretou v centru Prahy). Údajně nekouří doma v bytě, přesto kouří cca 20 cigaret denně.

JITKA KOCUROVÁ (nar.1978)

Modelka a herečka Jitka Kocurová (29) nepatří k náruživým kuřačkám. Kouří málo, ale ráda si svou cigaretu vychutná.Kouří zhruba 5 cigaret denně.

vicemiss Czech Republic 1999

Andrea Verešová (nar.1980)

WHO IS ANDREA: non smoking video: http://www.youtube.com/watch?v=QSy5UMg3DRM& feature=related

Andrea Verešová (27) má vášeň pro kouření doutníků. Kouření doutníků propadla před pár lety na Kubě a od té doby si doutník neodpustí a pravidelně si jej vychutnává. Se svou " láskou" občas zapózuje i pro fotografy. 

Andrea Vránová (nar.1981)

Podle výpovědi její kamarádky, byla v době střední školy Andrea Vránová (25, dnes Kloboučková), náruživou kuřačkou, která kouřila kolem 15 cigaret denně. Později, už jako naše vice-miss, kouření lehce omezila, ovšem zamilovala se, podobně jako její jmenovkyně Verešová, do doutníků.  V době těhotenství Andrea kouřit přestala, dnes podle údajů bulvárního týdeníku kouří zhruba 10 cigaret denně.

vicemiss Czech Republic 2002

JANA KIRSCHNER (nar.1978)

Jana Kirschner (29) je silná kuřačka, pro kterou kouření znamená svobodu. Vadí ji různá protikuřácká omezení a zákazy, a chce kouřit všude tam, kde se jí chce. Podle vlastních slov kouří ráda, nechce přestat a vadí ji, když proti jejímu kouření kdokoli něco má.

Helena ZEŤOVÁ  (nar.1980)

VHO IS HELENA: non smoking video: http://www.youtube.com/watch?v=4bQzzIJniAg

Zpěvačka Helena Zeťová (27) je další z těch, ke kterým cigareta prostě patří. Kouří 30 cigaret denně, a ze svou závislostí se několikrát pokoušela marně bojovat. Patří k těm, které si nemyslí že je cigareta sexy a bere své kouření spíše za zlozvyk. Ovšem určitě je to také její vášeň. Patří mezi nejsilnější kuřačky v našem šoubyznysu.

DANIELA ŠINKOROVÁ (nar.1972)

Herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová (35) kouří hodně, a netají se tím.  Občas se i na autogramiádách podepisuje nezlitým dětem s cigaretou v koutku úst (chystám fotoreportáž). Chce s kouřením přestat, ale zatím se tak nestalo.

 

LENA ZÁHORSKÁ  - (nar.1980)

Atraktivní Lena Záhorská (27) se stala populární díky reality show Big Brother. V dotazníku pro tuto soutěž uváděla že kouří 30 cigaret denně, bylo zjištěno, že ve vila často vytáhla více než 2 krabičky. Věčně s cigaretou byla tato kontroverzní dívka viděna i po odchodu z vily, její sláva však postupně upadá.

DÁDA PATRASOVÁ (nar.1956)

Herečka a moderátorka dětských pořadů Dagmar Patrasová (50) v mládí, kdy byla sexsymbolem 70. a 80.let, kouřila kolem krabičky denně. Když se začala věnovat dětem,  přestala. Podle údajů jednoho týdeníku kouří Dáda denně 20 cigaret, čili krabičku jako zamlada (Pozn.: Paní Dagmar Patrasová tento bulvární údaj osobně označila za nepravdivý, proto se Dádě tímto omlouvám)  Přesto je občas přistižena coby kuřačka doutníku či vodní dýmky

PETRA MINÁŘOVÁ (nar.1977)

Vítězka Miss ČR 1996 Petra Minářová (30), která tehdy porazila Ivu Kubelkovou, patří mezi mezi kuřačky, denně vykouří přibližně krabičku cigaret (dvacet). Kouřit začala v osmnácti letech.

TEREZA DUCHKOVÁ (nar.1978)

TATIANA VILHELMOVÁ (nar.1978)

EVA HERZIGOVÁ (nar.1973)

České topmodelce Evě Herzigové (34) se dokonce kdysi Cigareta přezdívalo. Sice to mělo jiné důvody, ale jisté je, že už jako teenagerka kouřila hodně. Eva Herzigová byla a je náruživou kuřačkou.

ADRIANA SKLENAŘÍKOVÁ (nar.1971)

Světová topmodelka s československými kořeny Adriana Sklenaříková-Karembeu (36) kouří denně asi 5 cigaret a spíše se s nimi skrývá, nerada se s cigaretou veřejně prezentuje. (Údaj je z roku 2003). Přesto jí občas fotografové přistihnou...

Poznámka:

Informace o kouření českých celebrit jsem načerpal v tisku, v některých případech osobně nebo od blízkého člověka danné celebritě. Za případnou nepřesnost nebo nepravdivou informaci se omlouvám.

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek